Prijzen
Vanaf € 7 per persoon
Alle details
- 11 October
- 14u00
- Er is nog plaats!
Belevingscentrum Biodiversiteit Lieteberg
Stalkerweg 46, 3690 Zutendaal - België
Vanaf € 7 per persoon
Belevingscentrum Biodiversiteit Lieteberg
Stalkerweg 46, 3690 Zutendaal - België
Ontmoet onze natuurgids • Stel al je vragen • Behaal je BioDrome-diploma • Ontvang een leuke verrassing
De Week van het Bos 2026 staat in het teken van biodiversiteit. En waar kun je die beter ontdekken dan midden in het bos van de BioDrome? Duik in de biodiversiteit van het Nationaal Park Hoge Kempen en ontdek hoeveel leven er schuilgaat tussen de bomen, onder de grond en zelfs in dood hout.
Kijk. Luister. Ruik. Voel. Beleef biodiversiteit zoals nooit tevoren. Maak kennis met de zwarte specht, de ingenieur van het bos, en ontdek waarom kleine krachtpatsers zoals mieren en bosmestkevers zo belangrijk zijn. Wie woont er nog in het bos? Hoe zijn al die planten, dieren en schimmels met elkaar verbonden? En welke rol speelt de mens in een gezond en veerkrachtig bos?
Kom op zondag 11 oktober naar de BioDrome, want dan valt er extra veel te ontdekken!
Van 14 tot 17 uur vind je onze professionele natuurgids midden in het bos van de BioDrome. Ze verrast je met bijzondere weetjes, helpt je beter kijken en voelen én beantwoordt met plezier al jullie vragen.
Kan jij je BioDrome-diploma behalen? Dan ligt er nog een leuke verrassing voor je klaar!
Wedden dat je na je bezoek op een andere manier naar de natuur zal kijken?
Praktisch